Kocamı Yatakta Nasıl Mutlu Ederim

Kocama yatakta neler yapabilirim, monoton hayat yaşayan ve sırtlarında aşırı sorumluluk taşıyan günümüz kadınlarının ortak sorusu haline geldi. Koşuşturmaca içinde kocasını başka kadınlara kaptırmak istemeyen kadınlar arayış içinde.

kocamla yatakta neler yapabilirim

Nasıl olmasınlar ki. Çalışma hayatı, çocuklar, sorumluluklar derken hayatı ıskalıyoruz çoğu zaman. Modern hayatı seviyorum ama gerçekten yorucu. Hayattan tat aldığımız şeyleri öne çıkarmak gerekiyor. Bırakın tat aldığımız şeyleri önceliklerimiz yüzünden kendimizi ıskalıyoruz çoğu zaman.

“Hayatı, zevk aldıklarımızı ve kendimizi ıskalamak”. Bir hafta önce üç kız arkadaş aramızda yaptığımız sohbetten çıkan sonuç bu oldu. Konu döndü dolaştı seks hayatımıza geldi, kocasıyla mutlu olduğunu söyleyen arkadaşım bile heyecan arıyordu “Kocamla Yatakta Neler Yapabilirim?” diye sorduğunda kendi aramızda konuştuk, tartıştık.  Derken telefonu elimize aldık ve araştırmaya başladık. Bir tanesi hariç çoğu site ve yorum sıradan tavsiyeler veriyordu. Sitedeki yazılanları sonuna kadar okuduk ve arkadaşımın aklına yattı, yazarın verdiği tavsiyeyi dinlendi. Aradan sadece bir hafta geçti, dün telefonla konuştuk. O kadar neşeli ve enerjikti ki kıskanmadım desem yalan olur.

Kıskandım kıskanmasına ama bana da faydası oldu. En azından bugün ne yazmalıyım diye düşünmekten kurtulmuş oldum. Hem arkadaşımla konuştum hem de sitedeki yazarın verdiği tavsiyeleri okudum. Yazının içinde önemli tavsiyeleri görebilirsin ama Önce “Kocamı yatakta nasıl mutlu ederim?” sorusuna verilebilecek 5 ipucuyla başlamak istiyorum.

Yatakta Kocanı Mutlu Edebilecek 5 İpucu

Sitede erkeklerin yatakta ne istediğine dair pek çok yazı kaleme aldım. Sanırım ilk defa eşlerden bahsediyor olacağım daha önce eşime yatakta neler yapabilirim tarzı yazı kaleme almamıştım. Kelimeleri özenle seçmeye çalıştım, işte eşinizi yatakta mutlu edecek 5 ipucu.

1- Yatakta Yeni Pozisyonlar Denemek

kocamla yatakta yeni pozisyon

Genelde duyulur ama önemsenmez. Farklı pozisyonlar denemek yatağa farklı heyecanlar getirecektir. Olayı uygulanabilir ve yapılabilir pozisyonlar çerçevesinde düşünmekte fayda var. Kocana göstereceğin yeni pozisyon ile seni daha fazla hissetmesini sağlayabilirsin, bazı pozisyonlarda daha derinlere girebilirken, bazı pozisyonlarda temas daha fazla olur. Eğer orgazm olmak için belirli bir pozisyonda olman gerekiyorsa başka pozisyon ya da pozisyonlarla başlayıp sonra kendi istediğin pozisyona geçebilirsin. ,

2- Yataktaki Kraliçe Kitabı Seks Pozisyonları

Yukarıda bahsettiğim “Yatakta Yeni Pozisyonlar Denemek” dendiğinde akla hemen kamasutra geliyor. Ya da kadın ve erkeğin farklı pozisyonlar aldığı sevişme şekilleri. Tamam o söylenenlerin geçerliliği var ama tek başına yeterli değil. Daha önce defalarca gördüğümüz ya da duyduğumuz şeylerden farklı olarak sana aşağıda resimde gördüğün kitabı öneriyorum. Arkadaşımın “Kocama yatakta neler yapabilirim” sorusunun cevabını bulduğu kitaptan bahsetmenin zamanı geldi. Onun hayatı değişti, senin değişim vaktin geldi mi? Verdiğin cevabı duyamıyorum ama tahmin edebiliyorum. Kocasıyla seks hayatını değiştirenlerin arasına katılmak için aşağıdaki kitabı incelemeni tavsiye ederim.

yataktaki kraliçe kitabı seks pozisyonları oku

3- Onu Sıkıştırmak

erkekler dar sever

Erkekler dar seviyor, bununla ilgili kelime hazineleri de oldukça geniştir. Sevişme esnasında vajinayı sıkıp bırakmak onlar için son derece etkileyicidir. Hani şu Kegel egzerzileri var ya. Onun gibi sıkıp bırakıldığında o farklı bir heyecan yaşamış olur.

4- Kocayı Azdırmak

Erkeklerin genelde sekse hazır oldukları düşünülür. Sevişmek için ilk adımın ondan gelmesi beklenir ama bu durumun erkekler üzerinde düşünmediğimiz etkileri var. Onlarda istendiklerini, arzulandıklarını bilmek istiyorlar. Sürekli olarak aynı performansı göstermelerini beklemek hata olur. Eğer siz hiç adım atmazsanız bir müddet sonra eşiniz yatağa gir konusunda istekli olmayacaktır. Tavsiyelerime “Yataktaki kraliçe erkeği azdırmanın yolları” kitabıyla devam ediyorum. Farklı tatlar yakalamak istiyorsanız okumanız gerekir.

kocami nasıl azdırabilirim

5- Yataktaki Kraliçe Kitabı

Görüldüğü üzere bugünkü yazımı neredeyse yataktaki kraliçe kitabına ayırdım. Gerçekten sonra derece anlamlı ve başarılı bir kitap. Yatakta erkekler hakkında bilinmesi gerekenleri çok güzel açıklamış. Ama laf aramızda benim esas hoşuma giden kısmı erkekleri tanımak kısmı olmadı. Kendimi tanımak kısmı beni daha çok ilgilendirdi. Yatakta nasıl mutlu olabilineceğini on numara anlatmış Sibel Savaş.

Yataktaki Kraliçe Kitabını incelemek ve indirip okumak için buraya tıkla.

Kocama yatakta neler yapabilirim sorusunun cevapları Yataktaki Kraliçe Kitabında.

Basında Erkekler Yatakta Ne İster?