Burcuna Göre Erkekler Yatakta Ne İster?

Burçlar; erkeklerin cinsel yaşantısını etkiliyor, burcuna göre erkekler yatakta ne ister sorusunun cevapları burada. Hangi burcun erkeğinin yatakta daha ateşli, hangisinin daha utangaç olduğunu bilmek onu yatakta etkilerken kullanılabilir. Erkeklerin hepsinin birebir aynı olduğunu kabul etmek doğru yaklaşım olmayacaktır. Utanmak, çekinmek, korkmak da en az ateşli olmak, cesur olmak kadar insani duygulardır. Dolayısı ile onu ne kadar iyi tanırsan yatakta kendini bir o kadar mutlu edersin. Seks terapistlerine ve ilişki uzman görüşüne göre erkeklerin yetiştiği çevre, edindiği alışkanlıklar, cinsel tecrübeleri kadar burcu da onların yatakta büründüğü karakteri etkilemektedir. Burcuna göre erkeklerin yatak sırları değişir, keşfetmeye hazır mısın?

burçlar ve erkeklerin seks hayatı

Erkeğin burcuna göre yatakta ne istediğini öğrenmek ister misin?

Öyleyse genel olarak bakıldığında, en büyük yanılgı erkekleri toplu halde değerlendirip, aynı potada eritmektir. Oysa erkekler kendilerine has fantezi, duygu ve tecrübe biriktirirler. Edindikleri tecrübeler doğrudan cinsel hayatına etki eder. Örneğin; koca, eş ya da sevgili her zaman cinsel ilişkiyi başlatan taraf olmak istemiyor olabilir. Evli erkeklerin cinsel hayatlarında yaşadıkları durgunluğun baş sebebi olarak bunu gösterebiliriz. Çünkü erkekte en az kadın kadar arzulandığını, karısı ya da sevgilisi tarafından istendiğini bilmek ister.

Hatta bir adım daha ileri gidelim, sadece bilmek yetmez, duymak ister. Sevişirken yatakta ne kadar iyi olduğunu duymak ister, gün içinde senden alacağı baştan çıkartan, heyecanlandırıcı mesajı okumak ister. Kısacası yatakta ne kadar iyi olduğunu duymak, okumak ve bilmek cinsel hayatına pozitif yönde katkı sağlar. Erkekler yatakta ne duymak ister yazısında konuyu detaylıca ele almıştım. Ufak girişten sonra Burcuna göre erkeklerin yatakta ne istediklerine bakacağız.

Arada bir diğer forumlara da bakmakta fayda var tabi ama orada çok uzun kalma yazım devam ediyor. “Erkekler yatakta ne ister onedio” bak hemen gel. Buraya tıklayarak ilgili yazıyı okuyabilirsin.

Oral Seks Vazgeçilmezdir

Hani dedik ya erkeklerin hepsini aynı potada eritmek doğru değildir diye, istisnalar kaideyi bozmaz. Oral seks erkeklerin yatakta vazgeçemediği sevişme aşamasıdır. “Bir erkek yatakta ne ister?” diye anket yapılsa yüz erkekten yüz tanesi “Oral Seks” cevabını ortak olarak verir. Diğer pozisyonlar içinde de ortak olanlar olabilir. Örneğin, arkada oldukları “doggy style” da yüksek oranda fikir birliğine vardıkları diğer pozisyon olur. Ne var ki oral sex genellikle çok sıradan uygulanıyor. O zaten hazır ama erkeği mutlu etmek “Oral Seks Sırlarını” bilmekle alakalı. Yataktaki Kraliçe Kitabında, Oral Seks Sırları tüm yönleriyle anlatılmış. Buraya tıklayarak Yataktaki Kraliçe Kitabı PDF’i hemen okumaya başlayabilirsin.

Oral seksin etkisi; naylon çorap, iç çamaşırı ve yüksek topuklu ayakkabı gibi vurucu gücü yüksek materyallerden daha büyüktür. Erkekler yatakta ne ister kitabı olarak Yataktaki Kraliçe Kitabını görebilirsin.

Hangi Burcun Erkeği Yatakta Nasıl?

Burçlarla ilgin var mı bilmiyorum ama uzmanlar insanların günlük yaşantısında oldukça etkili olduğunu söylüyorlar. Günlük yaşantıyı etkileyen burçların erkeklerin seks hayatını da etkilediği kabul edilir. İnsan anatomisi değişmez ama duygular değişir. Erkeklerin zevk aldıkları bölgeler anatomik olarak benzerlik gösterir. Örneğin Boğa erkeği ile Koç erkeğinin neresinden zevk aldığı, hangi bölgelerine dokunulmasından hoşlandıkları hemen hemen örtüşür. Yine bazı etkenler devreye girse de sonuçlar yakın çıkacaktır. Tik, gıdıklanmak vb. gibi durumları göz önünde bulundurmak gerekir.

Burçlarına Göre Erkekleri Yatakta Etkilemenin Yolları

Erkekleri yatakta etkilemenin yolları; yaşına, yetiştiği çevreye, yaşadığı tecrübelere ve burcuna göre değişim gösterebilmektedir. Önemli olan onu tanımak ve düşündüklerini hayata geçirmektir. Erkeğin burcunu biliyorsan aşağıdaki özellikleri okumak sana fikir verebilir. Erkeği yatakta için “Kötü kız”, “Yaramaz kız” olmak gerekebilir. Aşağıda burçlara göre erkeğin seks hayatında neler istediğini verdim. Ama altını çizerek söylemek istiyorum, erkeklerin hepsini aynı potada eritemezsin. Kişilik gelişimleri farklıdır, erkekleri sekste etkilemenin yolları onu tanıdıkça, karakterini çözdükçe öğrenilir.

1- Koç Burcu Erkeği Öpüşmeyi Sever

Koç burcu erkeği çekici ve güçlü karakterini, kontrolü elinde tutmayı seven tarafı ile birleştirir. Anlık patlayıcı seks hayatı vardır. Öpüşmek, ilgi görmek onun için dayanılmazdır. Sabırsızdır ve aklına koyduğunu yapar, sevişirken bencilce davranması problem yaratma potansiyeline sahiptir. Ateşli ve arzulu halini yakaladığında koç burcu erkeği yatakta inanılmazdır. Genç yaşında ileride birlikte olacağı kadın tipini kafasında çizmiştir bile.

Araştırmacı ve hareketli olduğundan; zeki, kendine yetebilen ve özgüven sahibi kadınlardan hoşlanır. Ona eşlik ettiğinde cinsel hayatını zirvelerde yaşayabilirsin. Kendisi cüretkardır ve yatakta utangaç kadın istemez. Koç burcu erkeğini baştan çıkarmak için utanma. Anlık gelişen sevişmelerden hoşlanır. Spontane sevişmek kadar onu yatakta heyecanlandıran başka bir şey yoktur. Koç burcu genel olarak övülmeyi ve takdir edilmeyi ister. Koç burcu erkeği yatakta da geleneği sürdürür. Ona ne kadar iyi seviştiğini söylemek motivasyonunu artırır.

2- Boğa Burcu Erkeği Dokunuşlarıyla Keşfeder

boğa burcu erkeği yatakta nasıldır

Boğa burcu erkeği dokunmayı sever

En erkeksi burç olarak bilinir. Katı ve sert görüntüleri duygusallıklarını saklamak için gelişmiş gibidir. Boğa burcu erkeği yatakta aceleci davranmaz, her saniyesinin tadını çıkarmak ister. Doyumsuz ihtiyacını dokunarak tatmin etme eğilimindedir. Onunla yatakta mutlu olmak için aceleci olmamalısın. Sesler boğa burcu erkeği üzerinde etkilidir, sevişme sırasında inlemek, derin nefes almak onu kamçılar.

Duygusal yapısı hoş seslere ve kokulara karşı zayıf olmasına sebep olur. Onu yatakta etkilemenin yolu güzel kokmaktan ve aceleci olmamaktan geçer.

3- İkizler Burcu Erkeği Flörtözdür

En flörtöz burçtur. Zeki, akıllı ve şakacıdır. Hoş vakit geçirmek ve yaşatmak için vardır, karşısındakinin de zeki ve yaratıcı olmasını ister. Zihninde yaratıcı sevgiliyle beraber olmak vardır. Değişim, yaratıcılık beyninin büyük kısmını meşgul eder. Yatakta monotonluk en çok ikizler burcu erkeğini etkiler. Onun seni eğlendirdiği kadar sen de onu eğlendirmelisin

İkizler burcu erkeğini yatakta baştan çıkarmak için onun dikkatini kendinde toplaman gerekir. Etkileşimi sever, nasıl hissettiğini, ne istediğini sorabilirsin. Zekice hazırlanmış ortamlar onu kışkırtmaya yetecektir.

4- Yengeç Burcu Erkeği Bakımlı ve Duygusaldır

Burçlar içinde en duyarlı olanı Yengeç burcu erkeğidir. Yumuşak dokunuşlar onu kendinden alır. Karşısındaki ile kurduğu güçlü bağ yatakta daha istekli olmasını sağlar. Güven duygusu ön plandadır, kendine olan özgüveni ya da karşısındakine olan güveni sarsılırsa yatakta iştahsız olacaktır.

Yengeç erkeğini yatakta mutlu etmek için romantik bir ortam iyi başlangıçtır. Bakımlı olmayı severler, onlara iltifat etmek utangaçlıklarını kıracaktır.

5- Aslan Burcu Erkeği Ateşli ve Tutkuludur

Ateşli, tutkulu ve cinsel yönden güçlüdür. Aslan burcu erkeği yatakta üstün olmayı ve yönetmeyi sever. Değişik şeyler denemekten çekinmez. Sevgilisine karşı beslediği derin sevgiyi yatakta göstermekten çekinmez. Günlük hayatında hediye almaktan ve vermekten hoşlanır, bu özelliği yatakta değişik hediyeler almak istediğini de gösterir.

Aslan burcu erkeği yatakta çıldırtmak fazla efor gerektirmez. Baştan çıkarmak için saçlarıyla oynamak yeterli olacaktır. İlgini gösterdiğin sürece yatağa hakim olur, ateşli ve tutkulu yönünü ön plana çıkarır.

6- Başak Burcu Erkeği Partneri Konusunda Seçicidir

Gizli ve derinlerde ateşli, tutkulu ve şehvetli bir erkek var. Sevgilisine karşı en hassas olan burç olarak göze çarpar. Ama sakin ve dingin dış görüntüsünün altında muazzam tutkulu gizlidir. Cinsel tutkularını herkese göstermezler, ömür boyu sevmek için yaratılmışlardır. Sadece derinlere inebilen kadın başak burcu erkeğin seks hayatındaki renkliliği ve tutkuyu görebilir.

Klasik başak burcu titizliği başak burcu erkeğini yatakta da etkisi altına alır. Onu baştan çıkarmak temiz ve bakımlı olmakla doğru orantılıdır. Seçici yapısı cinsel hayatından önde gelir.

7- Terazi Burcu Erkeği Yatakta Değişiklik İster

Dikkatli, duygusal, sevecen ve romantik kavramları Terazi burcunun temel özellikleridir. Yatakta romantik olmayı sever, onu mutlu etmek için sabırlı olak gerekir. Fantezilerini hayata geçirmekten ve yeni pozisyonlar denemekten zevk alır. İkizler burcu erkeği gibi flörtözdür, yatakta eğlenceli şeyler denemeyi sever.

Terazi burcu erkeğini baştan çıkarmak romantizmle olabilir. Sade, soft ve dingin ortam, yumuşak dokunuşlar onun tahrik olmasını sağlar.

8- Akrep Burcu Erkeği Seksi ve Çekicidir

Sekse düşkündür, Akrep burcu erkeği bu özelliğinden dolayı zaman zaman yanlış anlaşılır. Sürekli sevişmek istemesi karşısındakine “Benimle sadece sevişmek için mi takılıyor” izlenimi verebilir. Güçlü tutkularının yanında duygusal alınganlıklar gösterebilir, dolayısıyla yatakta dikkatli olmakta fayda var. Gururunun kırılması kolay olabilir.

Akrep burcu erkeği yatakta ne ister? Onu  baştan çıkarmak zor olabilir. Sekse düşkün olması tercihlerinin ya da zevklerinin olmadığı anlamına gelmez. Aksine erkekler daha seçici olabilir.

Yay Burcu Erkeği Yeni Deneyimlere Açıktır

Yay burcu erkeği yatakta ne ister

Yay burcu erkeği fantezilere açıktır

Çocuksu heyecanını bastırmakta ve dizginlemekte zorlanır.  Çocuksu özelliği, oyun oynama ve keşfetme duygularını harekete geçirir. Yatakta da eğlenmeyi, yeni şeyler keşfetmeyi tercih edecektir. İlgi alanı içinde tutarlı olmayı sever ama ilgisi başka yönlere çabuk kayabilir. Yeni maceralar aramak dürtüsü onu yönlendirebilir.

Yay Burcu erkeği yatakta ne ister? Kısa süreli ve yüksek enerjili yatak maceraları tam ona göredir. İlişkilerinde kaçamak yapıyormuş duygusunu yaşamak heyecanına heyecan katar. Boğa burcu erkeği dokunmaktan hoşlanırken, yay burcu erkeği dokunulmaktan zevk alır. Kalça, bacaklarının üst kısmı ve kasıklarına dokunulmasından hoşlanır. Onu yatakta harekete geçirmek zevk aldığı bölgelere dokunmakla mümkündür.

Oğlak Burcu Erkeği Fazla Macera Aramaz

İlişkilerinde tutucudur, sevdiği kadınla uzun süreli ilişki beklentisi içine girer. Daldan dala atlayan, farklı kadınlarla farklı yatak maceraları arayan erkek sınıfından değildir. Dolayısı ile aşık olduğunda sevdiği kadın onun hey şeyi olur. İşi garantiye aldım diye düşünme, Onu sevgisinin de bir sınırı var.

Oğlak burcu erkeği yatakta maceracı davranmaz, aceleyi de sevmez. Yavaşça sokularak, ufak dokunuşlarla baştan çıkarılmak ister.

Kova Burcu Erkeği İçin Görsellik Önemlidir

Görsellik ve temasa önem verir. Kova burcu erkeği için vücut hatları ve fiziksel durum son derece önemlidir. Zaman zaman ilişkinin duygusal boyutundan çok fiziksel yönüyle ilgilenebilir. Asi yapıya sahiptir, hani şu “Hayvansal Cazibe” denen şey var ya tam da onu tarif etmektedir. Cinsel dürtüleri fiziki görünümle harekete geçer.

Kova burcu erkeği yatakta etkilemenin yolu seksi iç çamaşır, naylon çorap gibi dış görünüşü değiştiren etkenlerle mümkündür.

Balık Burcu Erkeği Girişken Kadınları Tercih Eder

Balık burcunun temel özelliği biraz tembel olmasıdır. Tembel olduğundan kovalamayı tercih etmez, onun tercihi kovalanmak yönündedir. Yatakta uyurken sarılmak yerine eşinin ona sarılmasını ister. İlişkide güven verir ve istikrarlıdır, macera ona göre değildir.

Balık burcu erkeği yatakta etkilemek için agresif ve girişken olman gerekebilir.

Burçlarına göre erkekler yatakta ne ister ve çok daha fazlası Yataktaki kraliçe kitabı PDF içinde mevcut, tıkla ve hemen indirerek okumaya başla.

yataktaki kraliçe kitabı seks pozisyonları oku

Benzer Konular: