Erkek Yatakta Ne İster?

Erkekler kadınlar için kadınlar da erkekler için aynı şeyi düşünür. ‘Ne isterler?’. Aynı soru yatak odası için de geçerlidir. Erkekler yatakta ne ister? Bilim gelişmesine gelişiyor ama henüz böyle bir alet keşfedilmedi. Eşinin, partnerinin beynine doğru tuttuğunda tam olarak ne istediğini anında söyleyebilecek bir alet yok henüz. Böyle bir şey icat edildiğinde hayatın bu kadar keyifli olup olmayacağı da ayrı bir tartışma konusu. Her neyse biz şimdi zihni sinir icatları bir kenara bırakıp erkekleri biraz da olsa anlamanın yollarını tartışalım. O kadar uzun boylu değil tabi ki. Tutup da bütün erkek davranış haritasını çıkartamayız. Ama erkeklerin yatakta ne istediklerine ya da erkekleri tahrik etmek için neler yapılabileceğine bir göz atabiliriz.

Erkeklerin en erojen bölgesi neresidir?

Şıkları veriyorum,

a-) Kasık

b-) Kulak arkası

c-) Boyun

d-) Cinsel organları

e-) Düşünceleri – zihni ve beyin

f-) Hiçbiri

Şimdi bu tek soruluk teste ilişkin cevabını kontrol edelim. Eğer a,b,c,d ya da f şıklarından birini işaretlediysen erkekler hakkındaki düşüncelerini tekrar gözden geçirmeni tavsiye ederim. Evet bunlar oldukça erojen bölgeler. Ama gizli ve en erojen olan bölge e şıkkında yer alan bölgelerdir.

Nasıl mı?

Erkekler görsel canlılardır. Görmekten zevk alırlar, denemekten ve dokunmaktan hoşlanırlar. İşin gerçeği şu ki erkekler de kadınlar da sevişmek için duygularına, zihinlerine, düşüncelerine ve beyinlerine ihtiyaç duyarlar. ‘Seks, beyinde başlar’.

Bir erkek dokunmadan tahrik olabilir. Duyacağı ya da okuyacağı bir söz. Göreceği anlık bir kare onu tahrik etmek için yeterli olabilir. Tahrik olması tek başına yetmez tabi düşünmesi ve odaklanması da gerekir.

Bu nedenle uzmanlar seks açısından birbirlerine soğuk olan çiftlere bazı tavsiyelerde bulunuyorlar. Erkeğe gün boyunca üstü kapalı tahrik eden mesajlar gönderildiğinde erkek eve gelmek için dakikaları saymaya başlıyor. Tabi ki burada dikkat edilecek husus atılan mesajları başka kimsenin görmediğinden emin olmak.

erkekler Yatakta ne ister

Onu evde nelerin beklediğinin ipuçlarını vermek onu heyecanlandırıyor ve gün içinde düşünmeye başlıyor. Kısacası monotonlaşan yatak odası hikayelerini biraz eğlenceli hale getirmek gerekiyor. Aslında bunu açıklayabilmenin en kolay yolu program tanıtım fragmanlarıdır. En çok izlenen programlara ya da dizilere dikkat edin. Yayınlanmadan birkaç gün önce TV de tanıtımlar döner. Programın en merak edilecek ya da ilgi uyandıracak bölümleri final sahnesi gösterilmeden yayınlanır. İzleyici programın yayın saatini 4 gözle bekler.

Ama sakın programın en heyecanlı yerinde devamı haftaya diye bitirmeyin.

“Erkekler yatakta ne ister” sorusuna en güzel cevabı yataktaki kraliçe kitabında bulabilirsin. Kitabı açık yayın olarak sakın düşünme. Kişisel gelişim alanında kadınlar için hazırlanmış son derece yararlı bir kitap olduğunu okuyanlardan sıklıkla duydum. Kitabı incelemek için buraya tıklayabilirsin.

Benzer Konular: